JSEM

čtyři - a - dvacetiletá holka.
pisálek.
tvořivec.
duše, věčně zapatlaná od barev a tužek.
ilustrátorka, grafička i fotografka (amatérka!).
ženská.
občas pěkně naprdnutá - na sebe - na celej svět.
ale jinak mírumilovná - fakt.

jsem.
od léta 2015 i autorkou blogu Of GoldBook
( od ledna 2021 registrovaným pod doménou: jsem-michaela.cz ) 

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯


Jihočeška, která byla od malička zabydlená v knížkách a ve světě plným nekonečný fantazie. Poprvé začala přenášet svý vlastní světy na papír skrz psací stroj na prázdninách u prarodičů. A přesně tam někde začala ta bezmezná láska k psaní ♡. Později, když dostala svůj první notebook, začala poznávat úplně jiný světy - ty světy online. Založila nespočet blogů, do kterých vkládala kus sebe, dokud nezaložila ten první - osobní, ve kterým se konečně - doopravdy - našla. Získala si několik svých pravidelných čtenářů a vyměnila doménu blog.cz za blogger.com 


Neustále měla potřebu se měnit. Vyvíjet. A hlavně - přizpůsobit. Době - sobě - jiným. Psala hlavně pro ostatní, protože se chtěla líbit. Psala, o čem chtěli oni. Chtěla, aby byla čtená. Tak trochu se ztratila. Sama v sobě.
Dala si pauzu. Od psaní. Od blogu. Od toho světa online. A pak se našla. Dala sama sobě druhou šanci a začala tvořit po svým. Začala psát tak, aby její blog mluvil z její duše. Rozehrála hru se slovy tak, aby věty dávaly smysl těm, kteří umějí číst mezi řádky. Vytvořila tohle místo. Goldbook. Místo, kterýmu dala život v červenci 2015. Místo, kde je - pro ní - všechno nemožný. Místo, který je jen její a přitom sdílený. Všem. Všem, který baví číst mezi řádky.

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

jsem Michaela.
holka, která věří.
v sebe.
ve svý sny.
ve sny - obecně -
ve všechno nemožný.

a můj největší sen je 
objevovat, poznávat a zkoušet.
hledat - se - a najít
napsat a vydat knížku, protože tohle je můj úplně první sen, kterej ke mně přišel v den, kdy jsem jako malá holka sedla k psacímu stroji a vtiskla na kus bílýho papíru svůj vlastní, opravdickej příběh. 
být spokojená, šťastná.
a vlastně - jen tak si být.
žít.
milovat - se -Form for Contact Page (Do not remove)