JSEM

pět - a - dvacetiletá holka.
vystudovaná scenáristka, kterou baví psaní, focení, kreslení a sociální sítě.
duše, věčně zapatlaná od barev a tužek.
ženská.
občas pěkně naprdnutá - na sebe - na celej svět.
a pro klid na duši jsem se rozhodla o tom všem psát.
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

Narodila jsem se na jihu Čech, kde už sice nežiju, ale v srdci je mám stále. To platí. A platit bude! Od malinka - alespoň, co si pamatuju a co mi bylo odvyprávěno - jsem byla zabydlená v knížkách a ve světě plným nekonečný fantazie. Svý vlastní světy jsem začala přenášet na papír skrz psací stroj, a to na prázdninách u prarodičů. A přesně tam někde začala má bezmezná láska k psaní ♡. 
Později jsem skrz první noťas začala poznávat úplně jiný světy - ty světy online. Založila jsem nespočet blogů, do kterých jsem vkládala kus sebe, dokud nevznikl ten první - osobní, ve kterým jsem se konečně - doopravdy - našla. Blog si zanedlouho našel několik svých pravidelných čtenářů a já přesídlila z domény blog.cz na blogger.com 

Měla jsem neustálou potřebu se měnit. Vyvíjet. A hlavně - přizpůsobit. Době - sobě - jiným. Psala jsem hlavně pro ostatní, protože jsem se chtěla líbit. Psala jsem o tom, o čem chtěli oni. Chtěla jsem být čtená. A - nejen kvůli tomu - jsem se tak trochu ztratila. Sama v sobě.
Dala jsem si pauzu. Od psaní. Od blogu. Od toho světa online. A pak jsem se našla. Ne úplně. Hledat se budu asi věčně. Ale dala jsem sama sobě druhou šanci a začala tvořit po svým. Začala psát tak, aby můj blog mluvil z mojí duše. Rozehrála jsem hru se slovy tak, aby věty dávaly smysl těm, kteří umějí číst mezi řádky. Vytvořila tohle místo. Místo, kterýmu jsem dala život v červenci 2015. Místo, kde je - pro mě - všechno nemožný. Místo, který je jen moje a přitom sdílený. Všem. Všem, který baví číst mezi řádky. A pak to do sebe tak krásně zapadlo, že jsem tohle všechno "moje" ztvrdila koncovkou .cz
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

jsem Michaela.
holka, která věří.
v sebe.
ve svý sny.
ve sny - obecně -
ve všechno nemožný.

a můj největší sen je 
objevovat, poznávat a zkoušet.
hledat - se - a najít
napsat a vydat knížku, protože tohle je můj úplně první sen, kterej ke mně přišel v den, kdy jsem jako malá holka sedla k psacímu stroji a vtiskla na kus bílýho papíru svůj vlastní, opravdickej příběh. 
být spokojená, šťastná.
a vlastně - jen tak si být.
žít.
milovat - se -
Form for Contact Page (Do not remove)